Álláslehetőségek

Már most várunk a 2017/18-as tanévre az alábbi állásokra jelentkezőket:

  1. ÁLTALÁNOS OKTATÓ:

Feladatok:

  • diákoknak tananyag elmagyarázása
  • házi feladatok ellenőrzése
  • tananyag kikérdezése
  • rajz, technika órákra való "remekművek" elkészítésében tanácsadás
  • powerpoint prezentációkban való segítség
  • másnapi tanszerek előkészítése, rendberakása, bepakolás levezetése
  • korrepetálás
  • munkadő: szeptembertől májusig: 13.30 - 17.30

Elvárásaink:

  • egyetemi, főiskolai végzettség vagy egyetemi/főiskolai aktív nappali vagy levelezős hallgató
  • jó német vagy angol nyelvtudás, humán vagy reál tárgyakban való jártasság
  • türelem, gyermekekhez való jókedv, együttérző képesség
  • határozottság
  • kreatívitás

Amit mi ezért adunk cserébe:

  • kellemes hangulatú munkahely
  • rugalmas időbeosztás
  • eredménytől függő magas fizetés

  • Fényképes EU Pass önéletrajz pdf -ben
  • motivációs levél  pdf-ben

Email címünk:  kreativdiakmuhely@gmail.com

    2.    ANGOL /NÉMET NYELVTANÁR/OKTATÓ - EGYÉNI ÉS CSOPORTOS NYELVOKTATÁS

Feladatok:

  • egyéni vagy csoportos nyelvtanítás felnőtteknek/gyerekeknek - különös hangsúlyt fektetve a kommunikációra
  • állásinterjúra való felkészítés
  • általános szakmai nyelvek oktatása
  • modern számítógépes eszközök alkalmazása, facebook/skype/levelező programok biztos használata

  • magas szintű német  / angol nyelvtudás
  • munkaidő: rugalmas beosztás nyitva tartási idő alatt

Érdeklődés/információk:

Telefonos időpontegyeztetést követően személyesen:  +3630/305-4460